1. Úvod
  2. O nás
Vítame Vás v e-shope spoločnosti EPB s.r.o.

      Spoločnosť pôsobí na trhu v Slovenskej republike od konca roku 2003. Sme veľkoobchod s elektroinštalačným materiálom. Ponúkame výrobky a služby, s ktorými máme osobné skúsenosti a v ktorých sa dobre vieme orientovať. Naše výrobky Vám zaistia Vašu spokojnosť a spokojnosť Vašich klientov a zaručia Vám aj dostatočný obchodný profit pokiaľ vhodne zapadnú do Vašej firemnej obchodnej koncepcie. 
      Špecializujeme sa na dovoz vačkových spínačov, izolačných rozpínačov, prepínačov zdrojov napájania, inštalačných odberových súprav od významného európskeho výrobcu značky SPAMEL, domový elektroinštalačný materiál - ističe, rozvodnice, kompletnú radu vypínačov a zásuviek značky SCHNEIDER-ELECTRIC, zabezpečujeme predaj drobného spotrebného elektroinštalačného materiálu ako sú rozbočovače, vidlice 220 V, spojovacie zásuvky 220 V, šnúrové vypínače, vypínače a zásuvky v krytí IP44 série HERMES od významného výrobcu ELEKTROPLAST NASIELSK a ostatný elektroinštalačný materiál podľa požiadaviek zákazníka. 
      Súčasťou našej ponuky sú služby spojené s predajom - preprava tovaru na miesto uvedené zmluvným zákazníkom, zavedená logistika, profesionálne poradenstvo, riešenie rôznych požiadaviek zákazníkov, vypracovanie špecifikácie tovarov podľa zadania zákazníka a iné. Naším cieľom je Vaša spokojnosť s našimi výrobkami a službami spojenými s ponúkanými výrobkami.

Sme zmluvným partnerom a predajcom produktov spoločnosti Schneider - electric Slovakia. 
Sme zmluvným a výhradným predajcom produktov spoločnosti SPAMEL. 
Sme zmluvným predajcom produktov spoločnosti ELEKTROPLAST Nasielsk. 

Zabezpečujeme plnenie povinností spätného odberu, zhodnotenia a recyklácie odpadov z obalov uvedených na trh v SR v súlade s platnou legislatívou - Certifikát recyklácie odpadu 

Veríme, že si získame Vašu dôveru našou zodpovednou prácou pre Vás. 

Ing. Bilek Peter 
konateľ spoločnosti

Ďakujeme za navštívenie našich webových stránok. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. 

Kontakt

EPB s.r.o
Hviezdoslavova  42/1019
053 61 Spišské Vlachy
tel./WhatsApp: +421 903 646 120
info@epb.sk

Ing. Bilek Peter
konateľ spoločnosti

Dodávatelia

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk